Zdravo & Dobrodošli na Radio Poljubac
Možete nas naći na Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
Zdravo Gost, ako čitate ovo, to znači da niste registrovani. Kliknite ovde da se registrujete u nekoliko jednostavnih koraka, uživaćete u svim odlikama našeg Foruma. Imajte na umu da su zabranjeni nepristojni ili besmisleni nikovi (bez brojeva ili slova nasumice).
Sign Up

+ Odgovor Na Temu
Strana 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3
Prikaz rezultata 21 do 24 od 24
    Banovan Član

Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 75.0%
    Achievements:
    Tagger First ClassOverdrive25000 Experience Points1 year registered
    Awards:
    Frequent Poster
    M e r i's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Country: Serbia
    Say 'Thank You!' for this post. :
    0 For This Post
    680 Ukupno
    Level
    1
    Stojković: Ne plašimo se Hrvata
    Izvor. B92, Tanjug | JT

Golman reprezentacije Srbije Vladimir Stojković rekao je da se ne plaši atmosfere na „Maksimiru“ i duela sa selekcijom Hrvatske.Stojaković je, ipak, pred meč koji se igra u petak od 18 časova istakao da se radia o vrhunskoj ekipi.

„Utakmica je u petak i videćemo da li će Hrvati uspeti da pokažu onu što tvrde, da su za klasu bolja ekipa od nas. Što se tiče atmosfere u Maksimiru, ne mogu da spavam koliko sam uplašen. Šalim se naravno, nema straha. Činjenica je da ovaj meč nije kao ostali, da ima određenih tenzija, ali sve je to fudbal“, rekao je Stojković.

Stojković je dodao da ga ne dotiču komentari iz Hrvatske kako je on najslabija karika u srpskom timu.

„Ne treba da se bavimo sporednim stvarima koje nemaju veze sa terenom. Sve ćemo uraditi da pružimo maksimum i izvučemo pozitivan rezultat. Hrvatska je vrhunska reprezentacija, sa svih strana preti opasnost. Stvarno mislim da mogu da naprave dva odlična tima od igrača koje imaju“, rekao je golman Srbije.

Defanzivac Hamburga Slobodan Rajković istakao je da mu je veoma drago zbog povratka u nacionalni tim.

„Teško mi je bilo dok sam bio odsutan, uvek je mnogo komplikovanije kad gledaš sa strane jer ne možeš da pomogneš. Bio sam u teškoj situaciji, i u klubu i ovde, ali neću sad da pričam o tome, važno je da sam opet tu. Ohrabruje me kako smo igrali prvo poluvreme protiv Belgije, kad god je teško mi umemo da odigramo dobro. Nedostaje nam iskustvo da u takvim utakmicama mi vodimo igru. Ovo je više od obične utakmice, a pobediće onaj ko se bolje izbori sa pritiskom“, poručio je Rajković.

Rajković je naglasio da su Hrvati dosta kvalitetniji na papiru, ali da Srbija ima kolektiv i da to ume da prenese na teren.

„Nisam puno pričao o ovom meču sa saigračem Milanom Badeljem, da ne bismo unosili dodatnu tenziju i peckanja“, naveo je Rajković.

Centarfor nemačkog Grojter Firta Nikola Đurđić rekao je da je duel sa Hrvatskom najvažniji meč u bližoj istoriji.

„Svi smo svesni značaja utakmice, a ukoliko ishod bude dobar može u potpunosti da promeni kvalifikacije, tri boda na Maksimiru mogu da promene sve. Možemo mnogo više da dobijemo, nego da izgubimo“, poručio je Đurđić.

Prvotimac Verdera Aleksandar Ignjovski istakao je da srpski tim ide na pobedu u Zagrebu.

„Ne plašim se atmosfere, u Bundesligi stalno igram pred punim stadionima i protiv vrhunskih rivala. Kod Hrvata bih izdvojio Marija Mandžukića koji igra u životnoj formi, a tu je i iskusni Ivica Olić. Naš glavni aduti biće mladost, kao i želja da napredujemo i dođemo do uspeha u kvalifikacijama“, zaključio je Ignjovski.

Na okupljanju srpskih fudbalera u Staroj Pazovi bio je i predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić, koji je na taj način želeo da im pruži dodatnu podršku.

Srbija u petrak od 18 časova gostuje Hrvatskoj na „Maksimiru“, a četiri dana kasnije od 20.30 sati u Novom Sadu dočekuje Škotsku.
    Odgovor Sa Citatom Odgovor Sa Citatom
    HVALA

Banovan Član

Achievements:
    Awards:
    Frequent Poster
    M e r i's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    680 Ukupno
    Level
    1
    Janković definitvno napušta Zvezdu
    Izvor. B92, Beta

FK Crvena zvezda će sporazumno raskinuti ugovor s trenerom Aleksandrom Jankovićem, rekao je Agenciji Beta potpredsednik UO tog kluba Slaviša Kokeza.
    Janković je preuzeo Crvenu zvezdu avgusta 2012. godine.

"Sale je 'Zvezdino dete'. On je celog života u klubu i uvek je tu kada je najpotrebnije. On neće biti oteran kao što su neki mislili, već nastojimo da s njim sporazumno raskinemo saradnju", rekao je Kokeza.

"Razgovarao sam s Jankovićem. On je vrlo korektan covek i preuzeo je klub kada to niko nije hteo", kazao je Kokeza i dodao da se još ne zna ko će biti novi trener jer o tome treba da odluči sportski direktor Zoran Stojadinović.

Sednica Upravnog odbora Crvene zvezde trebalo je da počne u 18.00 sati.

HVALA

Banovan Član

Achievements:
    Awards:
    Frequent Poster
    M e r i's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    680 Ukupno
    Level
    1
    Vidić: Dobro mi dođe ova pauza
    Izvor. B92, FourFourTwo

Dok ostali fudbaleri Mančester Junajteda putuju na sve četiri strane sveta zbog mečeva reprezentacija, Nemanja Vidić ima vremena da se odmori.

Vidić, koji ove godine puni 32, posle neuspeha u kvalifikacijama za EP2012 povukao se iz nacionalnog tima Srbije.

Vidić se posle godinu dana velikih problema sa povredama vratio na teren u decembru i pomogao da se dramatično stabilizuje odbrana tima, koji sigurno gazi ka jubilarnoj 20. tituli prvaka Engleske.

“Pauza zbog mečeva reprezentacija mi dobro dođe, kada igrate mnogo utakmica, a mi smo ih baš mnogo odigrali u poslednje vreme, brinete samo o tome u kakvom stanju ćete dočekati sledeći meč, a ne radite dodatno na sebi”, rekao je Vidić za zvanični sajt najtrofejnijeg engleskog kluba.

“Vrlo je važno ponekad raditi samostalno”, dodao je on.

Uticaj Nemanje Vidića i Rija Ferdinanda na igru odbrane Mančester Junajteda još uvek je izuzetan. U prvoj polovini sezone greške defanzivaca su bile redovne, a ekipu je na vrhu držao samo izvanredni napad. Gol koji su 30. januara primili na startu meča sa Sautemptonom bio je uvod u već deveti preokret ove sezone (Junajted je preokretima osvojio 29 bodova ove sezone, naspram samo 3 prethodne). Od tog pogotkla Džeja Rodrigeza “Crveni đavoli” nisu primili nijedan gol na 5 ligaških mečeva.

Odmah posle povratka igrača iz nacionalnih timova Junajted ima napet uskršnji vikend. U subotu igraju u Sanderlendu, a već u ponedeljak popodne gostuju Čelsiju u reprizi četvrtfinala kupa. Ako dobiju taj meč, dve nedelje kasnije igraju gradski derbi sa Sitijem na Vembliju, a u vikendu između “Građani” dolaze na Old Traford.

Vidić nije jedini igrač Mančester Junajteda koji se penzionisao iz nacionalnog tima – odavno su to učinili Gigs, Skols i Karik.
    Rio: Hvala, stvarno ne mogu

Ove nedelje jedan od njihovih kolega dobio je poziv da se vrati u reprezentaciju, ali ga neće iskoristiti.

Rio Ferdinand nije igrao za Englesku dve godine, a prošlogodišnje izostavljanje tog igrača sa spiska za EP izazvalo je omanju dramu na Ostrvu. Momak iz Pekama, koji puni 34 godine, pozvan je za mečeve sa San Marinom i Crnom Gorom, koji se igraju u narednih 8 dana.

Ipak, na žalost brojnih navijača Mančester Junajteda u Crnoj Gori, Rio neće zaigrati pod Goricom.

“Žao mi je, ali jednostavno nije bilo moguće., Moje godine i zdravstveno stanje propisuju tačno kako moram da se ponašam, i zbog toga nije moguće da igram sledeće nedelje.”, rekao je štoper, koji je debitovao pre 16 godina i odigrao 81 meč za Albion.

“Bilo mi je važno da razgovaram sa Rojem Hodžsonom u četiri oka i objasnim o čemu se radi. Takođe, ponovio sam obno što sam već rekao: Izuzetno želim da nastavim da igram za Englesku”.

Selektor Hodžson vrlo je zadovoljan razgovorom.

“Bilo mi je drago da me je zvao i tražio da priča sa mnom lično o programu. Želim da razjasnim – nije istina da ne može da igra dva meča u nizu, dokazao ej već da može. Problem je u tome što u okviru programa ima tretmane koje je već zakazao za taj period”, rekao je čovek koga većina navijača zove Voj.

HVALA

Banovan Član

Achievements:
    Awards:
    Frequent Poster
    M e r i's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    680 Ukupno
    Level
    1
    Miha: Poraz u Zg najteži u karijeri
    IZVOR. B92, TANJUG | JT
    Selektor Srbije Siniša Mihajlović rekao je da mu je poraz od Hrvatske najteži u karijeri, ali je naglasio da ekipa mora da se vrati na pravi put.

Mihajlović ističe da je da će tim to učiniti tako što će se koncentrisati na meč sa Škotskom koji se igra u utorak od 20.30 u Novom Sadu.

„Bez obzira na sve što se pojavljivalo u medijima prethodnih dana, verujte da je nama više žao zbog poraza u Zagrebu nego vama. Vi ćete za desetak dana da zaboravite tu utakmicu, a mi ćemo je nositi ceo život“, rekao je Mihajlović.

„Kao što je meni uspeh u Zagrebu 1999. godine bio najdraži u kraijeri, tako je ovaj poraz najteži igračima, ali i meni u igračkoj i trenerskoj karijeri“, dodao je Mihajlović.

Mihajlović je dodao da je sada najvažnije da igrači izbace iz misli utakmicu u Zagrebu i protiv Škotske dokažu da imaju kvalitet.

„Pokazali smo da vredimo protiv Velsa, 60 minuta protiv Belgije i u drugom poluvremenu protiv Hrvatske. Nisu nas nadigrali, a golove su dali iz naše dve greške. Očekujem da protiv Škotske odigramo dobro, a kada mi igramo kako možemo, onda možemo da pobedimo svakog rivala“, konstatovao je Mihajlović.
    Selektor je naveo da očekuje neizvestan meč, ali da se nada pobedi.

„Škotska posle smene selektora i dolaska Strahana igra čvrsto, lopta je na zemlji, sa dosta presinga i po tome liče na evropske ekipe. Bitno je da budemo strpljivi, prvi damo gol, a posle toga će biti lakše“, naglasio je Mihajlović.

Na pitanje da li očekuje podršku sa tribina kao na utakmici protiv Velsa, Mihajlović je rekao:

„Nadam se da će publika doći u što većem broju da podrži ovaj mladi tim da ostvari rezultat. Međutim, čak iako ne bude tako, igramo za Srbiju, znamo šta je naš cilj i učinićemo sve da zabeležimo pobedu“.

Pored Aleksandra Kolarova, koji zbog parnih kartona neće moći da igra u Novom Sadu, i povređenog Zdravka Kuzmanovića, selektor Srbije na protiv Škotskog definitvno neće moći da računa ni na Aleksandra Ignjovskog i Marka Šćepovića, koji su isto povređeni.

HVALA

+ Odgovor Na Temu
Strana 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3

Informacija Teme

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Slične Teme

1. Teniske vesti i zanimljivosti By Goca
    By Goca in forum Sport
    Odgovori: 29
    Zadnji Post: 06.03.2013, 22:32

Članovi koji su pročitali ovu temu : 0

You do not have permission to view the list of names.

Tagovi za ovu Temu

Bookmarks

Pravila Postanja