Zdravo & Dobrodošli na Radio Poljubac
Možete nas naći na Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
Zdravo Gost, ako čitate ovo, to znači da niste registrovani. Kliknite ovde da se registrujete u nekoliko jednostavnih koraka, uživaćete u svim odlikama našeg Foruma. Imajte na umu da su zabranjeni nepristojni ili besmisleni nikovi (bez brojeva ili slova nasumice).
Sign Up

+ Odgovor Na Temu
Strana 1 od 3 1 2 3 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 26

Tema: Tenis

Registrovan Clan

Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 8.0%
    Achievements:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registered

Registrovan
    Nov 2012
    Country: Serbia
    Say 'Thank You!' for this post. :
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

2 Tenis

Đoković osvojio turnir u Abu Dabiju
    Prvi teniser sveta trijumfovao je i odbranio titulu na turniru u Abu Dabiju, pošto je u finalu savladao Španca Nikolasa Almagra sa 2:1, po setovima 6:7, 6:3, 6:4, posle više od dva i po sata igre.

[Samo registrovani clanovi mogu videti ovaj sadrzaj. ]
    Odbranio titulu u Abu Dabiju - Novak Đoković

Nikolas Almagro je posle pobede nad Janko Tipsarevićem, namučio i Novaka Đokovića u finalu egzibicionog turnira u Abu Dabiju, ali iznenađenja je ipak izostalo.

Već tokom prvog seta Španac je pokazao da Novak neće imati nimalo lak posao. Srpski teniser nikako nije uspevao da dođe do brejka, što je Almagro iskoristio i sa pet vezanih poena u taj-brejku došao do vođstva u setovima - 7:6.

Tek što je počeo drugi set, Đoković je konačno osvojio gem na servis rivala, ali je i Almagro odmah uzvratio. Ipak, Novak je ponovo uspeo da napravi brejk, a zatim ga konačno i materijalizovao za izjednačenje - 6:3.

Iako se očekivalo da će Almagro posustati posle izgubljenog seta, to se nije dogodilo. Španac je uz dosta zabave na terenu i dalje pružao odličan otpor prvom teniseru sveta i održavao rezultatsku neizvesnost. Ipak, pri vođstvu Đokovića od 5:4, kada je servirao za ostanak u meču, Almagru je ipak popustila koncentracija, što je Novak iskoristio i priveo meč kraju posle 150 minuta igre za konačnih 6:4.

Đoković će za trijumf na Mubadala teniskom šampionatu dobiti 250.000 dolara.

Odgovor Sa Citatom Odgovor Sa Citatom
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

2

Novak: Bilo je uzbudljivo, obojica smo želeli trofej

Prvi reket sveta Novak Đoković rekao je posle pobede u finalu egzibicionog turnira u Abu Dabiju nad Nikolasom Almagrom, da su obojica želeli ovaj trofej, kao i da je stekao sjajno iskustvo na ovom takmičenju.

"Pružili smo dobar tenis, ali smo i zabavili publiku" - Novak Đoković

Posle dva i po sata odličnog tenisa, Novak je uspeo da odbrani trofej, iako je morao da juri set zaostatka, ali je na kraju uspeo da pobedi Alagra sa 2:1 (6:7, 6:3, 6:4).

"Uživao sam u Abu Dabiju, bilo je zaista uzbudljivo i nadam se da su svi uživali. Čestitam Nikolasu, izuzetno je to što je došao nekoliko dana kasnije od nas i odigrao dva odlična meča. Bilo je neizvesno i 'gusto', obojica smo hteli da pobedimo i ovo je bilo zaista sjajno iskustvo. Hvala svima i gradu Abu Dabiju, još jednom se pokazalo da je ovo odličan turnir, na kom imamo dobre mečeve protiv jakih rivala. Posebno hvala navijačima što su došli u ovolikom broju, vidim mnogo srpskih i španskih zastava i drago mi je zbog toga. Nadam se da se vidimo sledeće godine", rekao je Đoković posle primanja trofeja iz ruku domaćih šeika.

Novak odmah putuje u Pert, gde ga čeka učešće na Hopman kupu zajedno sa Anom Ivanović, a onda i Australijan open, na kom je slavio prethodne dve godine.

HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

A8

Petkovićeva pokidala ligamente, mesec dana pauze

Nemačka teniserka Andrea Petković rekla je danas da se nada da će se vratiti na teren za manje od mesec dana i oporaviti od povrede iz prvog kola Hopman kupa.

Ništa je više ne može iznenaditi - Andrea Petković

Petkovićeva se povredila pošto je osvojila prvi set protiv Australijanke Ešli Barti u subotu, a kasniji pregledi pokazali su da je povredila meniskus. Ona će se odmah vratiti u Nemačku na lečenje i propustiće Otvoreno prvenstvo Australije, koje počinje 14. januara.

Nemicu srpskog porekla će na Hopman kupu zameniti 25-godišnja Tatjana Malek, 113. igračica sveta, koja će igrati u dublu protiv Italije i Srbije.

"Bila sam na magnetnoj rezonanci jutros i pokazalo se da je pokidan srednji meniskus. Ne znaju još da li će morati da ga skraćuju. Ako to urade, biće u redu i pauziraću samo mesec dana. Verovatno bih mogla i da igram posle dve nedelje. To bi bilo sjajno", rekla je Andrea Petković i dodala da postoji mogućnost i da je povreda teža, ali da joj je ipak laknulo.

"Ako ponovo budu morali da ga zašivaju, trebaće mi dva do tri meseca da se oporavim, ali mi je svejedno baš laknulo što nisu prednji ukršteni ligamenti, jer sam sada osećala sličan bol i simptome kao 2008. kada sam pokidala prednje", objasnila je Petkovićeva.

Ova je samo jedna u nizu povreda koje su zaustavile njen napredak. Teniserka nije igrala sedam meseci u 2012. zbog povreda leđa i članka. Pre toga je bila u prvih 10 na svetu, a sada je 126. na WTA listi.

"Moj tim i ja gledamo na ovo kao na tragikomediju. Ljudi su čudni i ustvari se navikavaju na haos u svom životu, a ja sam se ove godine navikla na svašta. Desilo mi se sve loše što je moglo da mi se desi i ne može me ništa više iznenaditi. Samo se nadam da ću se brzo oporaviti", rekla je Andrea Petković.

HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

A8

Novak: Sveti Sava mi je pomogao

Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da mu je Sveti Sava pomogao da dođe do trijumfa na Australijan openu.

Zajedno možemo da učinimo divne stvari! - No1e

Đoković je ranije danas po četvrti put u karijeri osvojio Australija Open, a srpski teniser je odlučio da se obrati fanovima za podršku tokom Ozi opena, ali i sjajnog finala u kojem je trijumfovao sa 3:1.

"Dragi moji prijatelji, evo me najzad u krevetu posle nekoliko ludih sati. Imao sam brdo intervjua za TV i novine, ali još nisam stigao vama lično da se obratim. Ne brinite, nikako vas nisam zaboravio. A i nekako vama moram posebno da se obratim - ipak se mi najbolje razumemo, na našem jeziku. Prvo da vam čestitam svima Svetog Savu, našu školsku slavu. Verujem da su mnoge škole ovih dana pripremile lepe priredbe za roditelje i porodice. Sveti Sava je danas bio uz mene, sve do pobede!

Još me drži uzbuđenje i verujem da će to trajati danima. Voleo bih da imam malo više vremena da se opustim i dozvolim sebi da uživam u ovom uspehu, ali tenis je vrlo brz sport kako na terenu, tako i van njega. Odmah pakujem torbe i moram da idem dalje... Sledeća stanica je Belgija i Dejvis kup. I verujte mi, jedva čekam!

A do tada, da se malo osvrnem na proteklih par nedelja i sumiram utiske kako vama, tako i sebi.

Iako sam bio jako daleko, čak u Australiji, nisam se osećao ni malo usamljenim. Imao sam tim koji je uvek bio uz mene i pomagao mi da budem spreman za mečeve, a imao sam i vas i vašu podršku od početka do kraja. Hvala vam što ste dolazili u tolikom broju da me gledate! Znam da večeras nije bilo dovoljno karata da svi uđete na stadion i pratite meč, i hvala vam što ste uprkos tome bili ispred i navijali. Čuo sam vas i puno mi je značila vaša podrška!

I srećan sam što me je tenis povezao sa milionima ljudi širom sveta, što mogu da ih inspirišem da počnu da se bave sportom i bore se za svoje snove. Lepo je što nas sve spaja ljubav prema tenisu, a zajedno možemo da učinimo divne stvari! Da širimo ljubav, motivišemo ljude da budu bolji, da rade, uče, bave se sportom... Imamo veliku moć.

Još jednom bih želeo da vam se svima zahvalim na neprospavanim noćima, na velikoj podršci i ljubavi koju mi šaljete. Znam da vas moji uspesi raduju i inspirišu, pa mi je to dodatna motivacija da budem još bolji. A ova godina je tek počela, velike stvari nam tek predstoje... već od sutra ujutru", naveo je najbolji teniser sveta na Fejsbuku.
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

A8

Đoković: Osvojiću i Rolan Garos!

Komentara 1
    1
    "Želim da idem do kraja u Parizu. Moram da nastavim da igram dobro i ostanem zdrav, i mislim da imam šansu da tamo podignem pehar", rekao je Novak Đoković.

Novak želi trofej Rolan Garosa, jer je jedini gren slem koji još nije osvojio

Tri puta zaredom osvojio je Australija Open, ušao u istoriju kao jedini kome je to pošlo za rukom u otvorenoj eri belog sporta, ali Novak Đoković je tek započeo seriju rekorda u 2013.

Kao šampion iz Melburna, najbolji teniser sveta, naime, ima šansu da ove sezone pokori sva četiri grend slema, što nikom nije uspelo još od legendarnog Roda Lejvera. Australijanac je u čak dva navrata osvajao ove grend slemove, i to 1962. i 1969. godine, a od tada do danas nije se pojavio igrač koji može da mu parira takvim rezultatima.

S obzirom na to da je već osvojio Melburn, da je Rafael Nadal rovit i da je veliko pitanje u kakvoj će formi da dođe na Rolan Garos, da je Nole već osvajao Vimbldon i US Open i ima recept za ova takmičenja, većina svetskih stručnjaka je saglasna da bi 2013. Đoković mogao da premaši istorijske plasmane iz 2011, i još jednom pokaže da je s pravom najbolji među najboljima.

"Igrač koji osvoji prvi grend slem uvek je kandidat za trofeje na sva četiri najveća takmičenja u sezoni. Ta opcija naravno postoji. Ali, idem polako. Ima još dosta vremena do Pariza. Opet, sigurno je da želim da idem do kraja na Rolan Garosu, do titule. Ako nastavim da igram dobro, ostanem zdrav, mislim da imam šansu da i tamo podignem pehar", rekao je Novak, koji bi u utoraktrebalo da se pridruži Dejvis kup reprezentaciji Srbije u Belgiji.

Pariska zemlja je do sada bila "rezervisana" za Apača sa Majorke. Možda je došlo vreme da promeni vladara.

"Igrao sam u finalu Garosa prošle godine sa Nadalom, kada smo odigrali sjajan meč. On je uvek favorit na šljaci i najjači rival koga treba pobediti na toj podlozi. To ne zaboravljam. Nadam se da i će se vratiti na teren i biti spreman. To je dobra stvar za tenis, za sport. Rafa je sjajan takmičar, čuo sam da će igrati u Južnoj Americi. Videćemo kako će mu ići", kazao je Novak.

Ipak, do Garosa će biti još izazova, ništa manje važnih i teških, i to u SAD, gde Novak brani 1.000 poena i titulu iz Majamija, odnosno 360 bodova i polufinale iz Sinsinatija. Federer preskače turnir na Floridi, dok je branilac trona iz Kalifornije (1.000 poena). To znači da bi razlika između prve dvojice na ATP listi u najmanju ruku trebalo da ostane ista do sezone na šljaci.

"Čekaju me važna takmičenja na tvrdoj podlozi. Moram dobro tamo da odigram. Prvi sam na svetu i svaki turnir koji igram želim da osvojim", dodao je Nole.

Neće biti posebne pripreme za crvenu zemlju koja sledi po povratku sa američke mini-turneje.

"Razlika ove godine u odnosu na prošlu u tom delu sezone je što više nemam turnir u Beogradu, kod kuće, i neću igrati te nedelje. To mi daje malo više vremena da se spremim za Rim i Madrid na šljaci, masterse iz serije 1.000. Igraću i u Monaku. Biće to isti raspored kao i u nekoliko prethodnih godina", zaključio je Đoković.
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

A8

Đoković: Srećan sam što sam pobedio

Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je večeras da je srećan što je, uprkos lošem stanju terena u Belgiji, uspeo da pobedi Olivije Rohusa

Novak Đoković

"Nije se znao pobednik u ovom meču. Znao sam njegov kvalitet i nikako ne podcenjujem protivnika. Iako sam ja možda bio favorit, one je pre ovog meča imao bolji rezultat u međusobnim duelima. Nisam zadovoljan podlogom i mojim treninzima, ali zaista sam srećan što sam pobedio uprkos tome. Drago mi je što je Troicki trijumfovao nakon velike borbe protiv Davida Gofana", kazao je Đoković nakon pobede protiv Olivijea Rohusa sa 3:0 u prvom kolu Dejvis kupa.

Četvrostruki osvajač Otvorenog prvenstva Australije rekao je da je uvežbavao servis od kraja prošle sezone i dodao da veruje u trijumf nad Belgijom.

"Radio sam na servisima i nadam se da se to to isplaćuje sada. Uz superioran servis lakše je ući u ovako bitne mečeve i igrati dobro. Nadam se da ćemo pobediti u duelu sa Belgijom", rekao je prvi teniser sveta.

Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović rekao je da je srećan posle prvog dana duela protiv Belgije i istakao zadovoljstvo zbog pobede Troickog.

"Dejvis kup je uvek davao posebnu energiju, tako je i Troickom. Nadam se da je ovo njegov pravi povratak. Dobro je odreagovao posle gubitka prva dva seta i počeo bolje da igra i na kraju nadmudrio protivnika", rekao je Obradović.

On je kazao da su svi igrači u reprezentaciji Srbije izuzetno motivisani, kao i da će sutra u dubl meču ekipa izaći u najjačem sastavu.

"Dobro je što su svi spremni za sutra. Svi su motivisani i sutra ćemo izaći sa najboljim timom", rekao je Obradović.
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

2

Troicki: Velika pobeda, jer sam igrao povređen!

Viktor Troicki je s povredom zadnje lože uspeo da zajedno sa Nenadom Zimonjićem savlada belgijski dubl Stiv Darsis i Ruben Belemans, čime su ukupnim rezultatom 3:0 odveli Srbiju u četvrtfinale Dejvis kupa.

Viktor Troicki celu noć nije spavao zbog bolova u zadnjoj loži

Troicki je u petak na terenu proveo skoro četiri sata i izgubljen meč sa Davidom Gofanom sa 3:2 pretvorio u prvi poen za Srbiju, a junak je postao, jer je i pored jakih bolova u zadnjoj loži igrao sa Zimonjićem i pobedili su Belgijance sa 3:1.

"Celu noć sam se budio zbog bolova u zadnjoj loži. Idem u bolnicu da snimim pa ću videti o čemu se radi, nadam da nije teža povreda u pitanju", rekao je Viktor i prokomentarisao dubl duel sa Belgijancima.

"Nije bilo krize, oni su imali sreće, mreža im je dosta pomagala u trećem setu. Najvažnije da smo se Nenad i ja dobro slagali na terenu i igrali odlično, bili smo stalno u prednosti", smatra Troicki.

Zimonjić je pohvalio saigrača što je iako povređen, doneo najveći doprinos pobedi.

"Odlično smo igrali, pohvalio bih Viktora ne samo za ovu igru, već za pobedu u singlu u petak, a pri tom je igrao povređen. Bez obzira ko je na terenu svako daje svoj maksimum i to donosi ovakav rezultat. Drago mi je što smo prošli dalje, nadam da ćemo biti u punom sastavu u narednom meču, a Janku želim da se što pre oporavi", kazao je Zimonjić.

Srbija će u četvrtfinalu igrati najverovatnije sa selekcijom SAD, koja vodi sa 2:0 u pobedama protiv Brazila.

"Biće nam jako teško u dublu, jer su braća Brajan najbolji na svetu, ali u singlu možemo da dobijemo sva četiri meča. Nama je najbitnije da svi budemo zdravi", zaključio je Zimonjić.

Selektor Bogdan Obradović rekao je posle pobede da je dubl meč bio veoma težak, a da je svima vetar u leđa bila pobeda Viktora Troickog u singlu u petak.

"Čestitam igračima, svi su bili sjajni, krasi nas izuzetna timska atmosfera. Žao mi je što Janko nije bio sa nama, očekujem da se oporavi. Imali smo uzbudljive mečeve, pogotovo Viktorov duel. Novak je bio na visokom nivou, imao vetar je u leđa koji mu je dao Viktor u petak. Dubl je bio zaista težak, nikad ne možete da predvidite. Sada se polako fokusiramo na sledeći meč", rekao je Obradović.
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

A8

Nadal: Novak je srećan što se ne povređuje

Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da najbolji teniser sveta, Novak Đoković, pored toga što je fantastičan teniser ima i mnogo sreće jer ga ne prate povrede.

"Novaku sve što uradi polazi za rukom" - Rafael Nadal

Nadal je prokomentarisao prvi Gren slem u sezoni, istakavši da je gledao samo neke delove turnira, jer nije imao pristup Eurosportu.

""Naši satelitski kanali su se promenili u januaru, pa nisam mogao da gledam, video sam samo neke delove. Šta da kažem? Pre svega, Đoković je dokazao još jednom da je veliki takmičar. Druga stvar koju je dokazao je da je fantastičan teniser, a treće, da je igrač koji se ne povređuje - to je sreća! Njemu sve što uradi polazi za rukom. Dajte meni dve godine bez povrede…", rekao je Nadal i dodao da ne bi učestvovao na Australija Openu ni da nije imao stomačni virus, jer je u startu ocenio da ne može da pobedi u Melburnu.

Nekadašnji svetski broj jedan rekao je i da je imao čak devet doping testova tokom pauze zbog povrede.

"Imao sam devet testova. Tri puta sam davao krv i šest puta urin. To je puno za nekoga koje kod kuće i ne može da igra. U poslednje dve nedelje testirali su me četiri puta, kazao je Nadal i dodao da bi rezultate doping testova trebalo objavljivati.

"To bi bilo najbolje. U tome je stvar! Kada bi svi testovi bili dostupni javnosti, to bi smirilo glassine koje okružuju sport. Ja sam za to".

Španac se varatio na teren nakon sedmomesečne pauze. Trenutno učestvuje na turniru u Vinji del Mar i nakon pobede u dublu, ostvario je i prvi trijumf u singlu.
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    0 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

2

Novak: "Trudim se da pomognem mladim igračima"

Najbolji teniser sveta Novak Đoković, izjavio je u intervjuu za RTS da mu je cilj da se u skorijoj budućnosti izgradi nacionalni teniski centar i stvori nacionalni teniski sistem iz kojeg bi izlazili novi šampioni.

Treba da gajimo pobednički duh - Novak Đoković

"Voleo bih da postoji nacionalni teniski centar i nacionalni teniski sistem iz kojeg bi se rađali novi talenti i novi šampioni. To je osnov za uspeh na duže staze za ovako kompleksan sport. Nadam se da ćemo ga stvoriti u skorijoj budućnosti i da ćemo tada obezbediti svim talentima da imaju svoj dom, da imaju mesto gde treniraju, odmaraju se, druže se. Sećam se da sam, kada sam imao 12-13 godina a u tom periodu je bio rat u našoj zemlji i tenis nije bio jedan od popularnijih sportova, morao sam da odem iz zemlje i da treniram u Akademiji Nikole Pilića. Znam koliko mi je pripadnost jednoj teniskoj akademiji pomogao u tom periodu. Moja dva brata Marko i Đorđe su prošli isti put, prošli kroz tu akademiju. To je kolektivno odrastanje u individualnom sportu i to je ono što nedostaje Srbiji. Činjenica je da se roditelji ugledaju na uspehe koje smo postigli svi mi, u muškom i ženskom tenisu, međutim to nije plan i rešenje za duže staze. Ako imate podršku familije i prijatelja, to ne znači da je to sve i da je to ključ za uspeh. Ja sebe vidim, i sada i po završetku karijere, u razvoju srpskog tenisa. Imam 25 godina i dalje sam aktivan igrač i to me sprečava da budem direktno uključen, da imam neku zvaničnu ulogu, ali se trudim tokom turnira da pomognem našim mladim igračima, da treniram sa njima, da im dam savete", kazao je Novak.

Neizbežna pitanja, kada je Đoković u pitanju, tiču se samopouzdanja koje poseduje i kojim slama protivnike u ključnim momentima mečeva.

"Samopouzdanje se ne trenira, ono se stiče pobedama, titulama, iskustvom igranja na najvišem nivou. Samopouzdanje je ono što izdvaja najbolje tenisere na svetu od onih ostalih. Ono se rađa iz samouverenosti. Vi uvek izlazite na teren sa namerom da pobedite, ko god je na drugoj strani mreže. Takav mentalni pristup mora da bude prisutan u glavi svakog tenisera. Uvek, čak i kada protivnik ima meč loptu. Uvek mora da postoji pobednički duh. To ne znači da vi ne treba da poštujete rivala, uvek mora da postoji poštovanje, ali ne treba da se osećate indisponirano. Dobijao sam dosta pitanja, koja je tajna uspeha. Postoji mnogo stvari koje treba da se poklope u karijeri. Proces odrastanja je presudan i to iskustvo, spoznaja šta treba da radite kao teniser koji voli taj sport. Samopouzdanje i samouverenost je nešto što dolazi iz karaktera i prošlosti koje ste imali. Verovatno detinjstvo koje smo imali ja, Janko, Ana, Jelena... svi sportisti koji smo odrastali tokom rata i sankcija, verovatno nam je dosta pomoglo da psihološki očvrsnemo i da želimo da uspemo više nego naši vršnjaci iz ostalog dela sveta. Ali, veći deo dolazi iz tog iskustva i želje koju imamo u sebi."

Srbija će od 5-7. aprila gostovati Sjedinjenim Američkim Državama u okviru četvrtfinala Dejvis kupa. Meč će se igrati u mestu Bojsi, za koji je retko ko čuo.

"Prvi put sam čuo za mesto gde treba da igramo sa SAD. Ide nam u korist što ćemo imati nekoliko turnira u SAD pre toga i biće nam lakše da se prilagodimo uslovima. Ono što je sigurno je da postoji nadmorska visina koja odgovara Izneru i Kveriju koji serviraju jako, preko 220 km u proseku prvi servis. Vrlo mudro su odabrali to mesto za Dejvis kup. Nije prvi put da idemo na gostovanje u Dejvis kupu. Nadam se da će doći i naši ljudi da nas podrže i da je ta podrška možda i presudna u tom takmičenju. Imamo izuzetno snažnu ekipu, Janko igra fantastičan tenis u poslednje dve godine, Viktor uvek daje maksimum, Ziki ima najduži staž. Imamo kompletnu reprezentaciju koja je osvojila titulu 2010. godina i ta titula nam daje samopouzdanje da možemo da idemo na noge bilo kojoj reprezentaciji i da smo uvereni da možemo da pobedimo", zaključio je Đoković.
    HVALA

Registrovan Clan

Achievements:

Registrovan
    Nov 2012
    1 For This Post
    15 Ukupno
    Level
    1

2

Zimonjić i Lindšted u finalu Roterdama

.
    Srpski teniser Nenad Zimonjić i Šveđanin Robert Lindšted plasirali su se u finale turnira u Roterdamu u konkurenciji dublova.

Nenad Zimonjić

Zimonjić i Lindsted su trijumfom nad Špancima Marselom Granoljersom i Markom Lopesom sa 2:1, po setovima 6:2, 7:6, 12:10, došli do prvog finala ove sezone.

Srpsko-švedska kombinacija će igrati protiv boljih iz susreta Poljaka Marijuša Firstenberga i Marcina Matkovskog sa jedne strane i Holanđanina Tijema de Bakera i Huta Galunga iz Holandije.

Nagradni fond turnira u Roterdamu iznosi 1.575.875 miliona evra, a pobednicima u dubl konkurenciji pripašće 90.000 evra.
    HVALA

11. Who Said Thanks:

lingua27 (14.11.2015)

+ Odgovor Na Temu
Strana 1 od 3 1 2 3 ZadnjaZadnja

Informacija Teme

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Članovi koji su pročitali ovu temu : 0

You do not have permission to view the list of names.

Tagovi za ovu Temu

Bookmarks

Pravila Postanja