Zdravo & Dobrodošli na Radio Poljubac
Možete nas naći na Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
Zdravo Gost, ako čitate ovo, to znači da niste registrovani. Kliknite ovde da se registrujete u nekoliko jednostavnih koraka, uživaćete u svim odlikama našeg Foruma. Imajte na umu da su zabranjeni nepristojni ili besmisleni nikovi (bez brojeva ili slova nasumice).
Sign Up

+ Odgovor Na Temu
Strana 3 od 23 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 222
    Super Administrator SuperAdministrator

Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 5.0%
    Achievements:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Country: Austria
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

A18

Dosao Nijemac u Bosnu na odmor.
    Malo potom pozlije njemu i dospije u bolnicu,hitno mu treba neko dati krv.
    Ponudi se Bosanac i dadne krv Nijemcu,u znak zahvalnosti Nijemac ponudi
    Bosancu 5000 eura jer nema vise kod sebe ili da mu posalje 15000 eura
    kad se vrati u Njemacku.Pristade Bosanac na 5000,strpa pare u dzep,a
    jaran koji je to vidio rece mu zasto je uzeo 5000 kad je mogao dobiti 15000,
    jer kako on rece Nijemci su posteni,disciplinovani i sugurno da bi mu poslao
    15000 eura,na to ce Bosanac:"Jebi ti njega dok dodje do NJemacke moja
    krv ce proraditi u njemu i slagac

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

2

Dolazi Bosanac u ambulantu i pita medicinsku sestru:
    - Oprostite, gde se daju injekcije nedeljom?
    Sestra odgovara:
    - U guzicu, isto k'o ponedeljkom.

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

2

Bio jednom jedan pop I jednog dana on ode u crkvu I stavi svetu vodicu na stocic.Ali kada se okrenuo uleteo je decak I stavio mu jaje u svetu vodicu.Pop ga vidi I krene da ga juri po crkvi.Decko iskoci kroz prozor,ali pop ne uspe da iskoci I on krene da vezba,vezba,vezba.Sledeceg dana pop opet stavi svetu vodicu na stotic.Kako se okrenuo stize decak I stavlja mu jaje u svetu vodicu.Decak iskoci kroz prozor, I pop iskoci kroz prozor.Decko sprint niz livadu e pop ne moze sprint niz livadu.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decko I stavi mu jaje.Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo,ali pop ne moze na drvo.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana pop uzme I stavi svetu vodicu.Dodje decko I ubaci mu opet jaje. Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,e pop ne moze sa drveta na drvo.Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,e pop ne moze u reku. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,ali pop ne moze da zaroni. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni .Decko munjevito izadje na povrsinu,ali pop ne moze da izadje munjevito na povrsinu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,ali pop ne moze da se otkotrlja niz brdo. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,ali pop ne moze da preskoci veliku rupu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,ali pop ne moze da predje preko uzarenog kamenja. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,ali pop ne moze da uskoci u tunnel. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,pop uskoci u tunnel.I tu pop uhvati decka.Pocne da vise na njega I pita ga:-Zasto si ubacio jaje u moju svetu vodicu?-
    ,a decak mu odgovara:-Kazacu ti,ali ti nemoj nikome da kazes-I pop nikome nije rekao.

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

B5

Ide tako covek pustinjom...vrucina....nigde vode...
    i sad naidje na jednu oazu...pored oaze prelepa devojka...
    i ona mu dade 2 izbora..ili da mu da vode..ili da je
    i sad..sta ce misli se...ma bice jos vode..ovakva priika se nepropusta...
    i tako nastavi on dalje..kad kasnije...opet oaza....jos lepse devojke!
    i sad musko ko musko..jeli....i tako nastavi on dalje...
    treca oaza....isti slucaj....
    i kad je vec bio na izmaku snaga...naidje na cetvrtu..sad sta je da je..on mora da pije vodu!.kad kod nje besan turcin!
    kaze : Poj...si mi pola harema i sad moram da te ubijem!
    I sad covek sta ce..pa nemoj...pa resicemo..i kao ajde da se njih dvojica opklade...da turcin postavi 10 vojnika na 10 metara od njega...i da on prdne!i sad ako vojnici to osete da ga pusti...
    Turcinu to bese zabavno...misli se nema sanse da ovi osete..kao aj da proba...
    i postavi on 10 vojnika na 10 metara od njega...kad ovi stvarno osete!
    Turcin nemoze da veruje..pa kaze dacu ti pola harema i sve sto ti srce iste..postavicu 100 vojnika na 100 metara od tebe !ali ako neosete ubicu te!
    i tako postavi on vojnike..ovaj prdnu...kad oni..jaooo grozni smrdi!Turcin u cudu!Prosto nemoze da veruje! Ma kaze sve cu ti dati samo jos ovo cudo da vidim!Stavicu ja 200 vojnika na 200 metara od tebe! pa ako to osete...sve dajem!
    i covek pristane...sve po dogovoru..ovi mucenici se guse nikad gore..kad samo odjednom oseti kako ga neko potapsa po ramenu!
    Pa dobro covece...ajde sto spavate na roditeljskom sastanku nekazem desava se..ali sto jos i PRDITE!

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

2

Mlada
    Oženio se mladi momak pa ga sutra pitaju: -Je li, kakva je mlada? -Pa nije baš dobra. - Pa kako cijelom selu valjala, a tebi ne valja?!
    Zarazna bolest
    Došao tip kod doktora, pa se vodio slijedeći dijalog: -Znate, doktore! Moj sin nije nešto pazio (neiskusan je), pa je zaradio neku spolnu bolest. -Nema problema. Samo ga dovedite pa ćemo ga izliječiti. -Ali znate, on nije znao da je ima, pa je povalio kućnu pomoćnicu. -Pa dobro, pregledat ću i nju. Ne pravim spolnu diskriminaciju. -Ma, vidite. Ja nisam znao za sve to, pa sam i ja povalio kućnu pomoćnicu. -Ništa strašno. Dati ćete krv na analizu i izliječit ćemo vas. -Ali vidite. Ja nisam znao da sam bolestan, pa sam sredio i svoju ženu. -Pa što odmah ne kažete, čovječe, sad smo svi mi bolesni.

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared
    Dvije noge
    Učila djeca u školi o krvotoku i učiteljica ih ispituje. Pita ona jednu djevojčicu od čega se srce sastoji. -Učiteljice, srce ima dvije komore. -Dobro. Hajde Ivice, srce ima dvije komore i dvije, dvije...? -I dvije noge! -Pa kako crni Ivice srce može imati dvije noge? -Pa lako, prolazim ja pored direktorove kancelarije i čujem kako direktor kaže: Ajde srce, raširi noge.

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

6

Vozački ispit
    Išao Mujo polagati vozački ispit po peti put. Vraća se on kući nakon ispita, i pita ga Fata: -I kako je bilo? -Ma pusti me bolan, opet sam pao, reče Mujo. -Jebao me u krivini, jebao me u pravcu, jebao me na semaforu! -Vidiš ti to, veli Fata, mene samo jebao u garaži, a ja prošla od prve!

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared
    Provala
    Jedne tmurne noći, desila se provala u samostan. Glavna sestra sazove zbor časnih sestara i kaže: -Otkrile smo provalu! 99 časnih sestara: -Isuse! (zaprepašteno), 1 časna: -Hi, hi, hi... (prigušeno) -Smatramo da je provalnik bio muškarac! 99 časnih sestara: -Isuse! (zaprepašteno), 1 časna: -Hi, hi, hi... (prigušeno) -Ujutro smo pronašli jedan krevet razbarušen i prezervativ na podu! 99 časnih sestara: -Isuse! (zaprepašteno i sa zgražanjem), 1 časna: -Hi, hi, hi... (prigušeno) -Prezervativ je bio probušen! 99 časnih sestara: -Hi, hi, hi... (prigušeno), 1 časna: -Isuse!!!! (zaprepašteno)

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

A2

Što je bitno?
    Jednoga dana upadne Zeko u rupu i nemoze izaci, te sav uspaničen zove upomoć. Nakon nekog vremena prošeta tuda Lija i začuje zapomaganje, te se smiluje Zeki i spusti svoj dugački rep u rupu, Zeko se prihvati zanj i izađe iz rupe. Sav sretan obeća Liji da će učiniti bilo što za nju. Nakon nekoliko dana nesretna Lija upadne u rupu i stade vikati upomoć. Čuje to Zeko i pohrli joj pomoći, te pokuša spustiti svoj maleni repić, ali ne uspije pomoći Liji. Onda se dosjeti pa kaže LIJI: Slušaj Lijo, idem ja kući po auto, svezat ću konopac za auto spustiti ga u rupu, a ti ga uhvati, pa ću te izvući. Tako i učini, ode kući, uzme auto i pomogne Liji.
    Naravoučenije: nije bitno koliki mu je, bitno je da ima auto.

Achievements:
    Goca's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    Level
    1

Prikaz Nagrada

Moje Raspoloženje
    Scared

A4

Medo i zeko
    Otvorio medo market i dođe zec prvi dan i pita da li imaju jagoda. Medo kaže da nemaju. Ali zec je bio uporan i svaki dan dolazio pitati isto. Medo mu kaže: Ako još jednom dodeš tražiti jagode, prikucati ću te čavlima na zid. Dođe slijedeći dan zec i pita: Imate li možda čavli? Medo kaže da nemaju, a zec će na to: A jagoda?

+ Odgovor Na Temu
Strana 3 od 23 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 ... ZadnjaZadnja

Informacija Teme

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Slične Teme

1. Hrastovina - Kompjuterski vicevi
    By Susanj in forum Vicevi
    Odgovori: 9
    Zadnji Post: 28.07.2013, 13:43
  2. Patkovi Best Vicevi
    By patak87 in forum Vicevi
    Odgovori: 656
    Zadnji Post: 25.02.2013, 12:42
  3. Moji Vicevi Dj Ramce
    By dj ramce in forum Vicevi
    Odgovori: 653
    Zadnji Post: 12.02.2013, 00:58

Članovi koji su pročitali ovu temu : 5

You do not have permission to view the list of names.

Tagovi za ovu Temu

Bookmarks

Pravila Postanja