Postovani Clanovi Foruma Radio Poljubac

Mi smo u zadnje vreme pratili situaciju ko sta i kako .
Vidimo da dosta Clana iskoristavaju nasu dobrotu .
Tako da smo dosli do zakljucka da takve clanove treba izbaciti sa foruma.
Nikakvu korist , samo stetu to i nije smisao rada i truda nas pojedince koji radimo i trudimo se da sto bolje i sto vise ima.
Ja kao Sponzor , Ortak Foruma i ovlascena osoba nemogu gledati kako nas pojedini clanovi koriste.
Pojedini clanovi dodju poskidaju sa foruma nas trud i nestanu , bez da postavljaju ili bar da svoje postavke pogledaju dal im linkovi rade ili ne. To necemo tolerisati bilo kakav status da imate ili bilo sa koga da ste prijatelj.
Jos koji bezobrazluk ovde se skida kao nema se vreme da se postavlja a na drugom forumu se postavlja. Kad nemate vreme da sta postavite onda nemate vreme ni da skinete.
Kako imate vreme da skidate tako imajte vreme i da postavljate. Sve se moze ako se hoce.
Mi nismo zeljni nicega ali je fer i red ako uzmes da i das ili pripomognes bilo sa cim.Mi znamo da se linkovi daju i sire drugim clanovima koji nemaju pristup ili koji su na drugom forumu.Samo ne zaboravite mi sve vidimo i sve cujemo , ako saznamo da to radite bicete uklonjeni sa foruma. Znamo i ko kome sta daje i ko je sa koga dobar , ne pravite nas budalom .Takvo ponasanje Clanova sa laznim namerama netreba nam na forum.
Clanovi sa veci status kojima linkovi vidljivi preporucujem da klikaju na dugme hvala ( nama je dovoljno da vidimo da je clan ulazio na post a nije klikao na dugme hvala ) nije tesko nece vam odpasti prst ili ruka ako se zahvalite.
Opomene nece biti jer nije ovo deciji vrtic da treba svakoga po prstu udarati.Bez opomene sprovodicemo prisiljene mere koje su neobhodne .

S postovanjem uprava Foruma Radio Poljubac

@ Ivan Babejic
@ lacosta
@ Nebojsa®
@ Goca